Inovujeme
Plzeň
Festival pro inovátory

O akci

Plzeň je město inovací, vývoje a výzkumu. Proto jsme se rozhodli vytvořit velkoformátovou akci, na které se účastníci blíže seznámí s inovacemi, technologiemi i možnostmi, které jim 21. století nabízí. Tou akcí je Inovujeme Plzeň. 

Někteří si možná ještě pamatujete Dronfest, jehož první ročník proběhl v roce 2016. Festival bezpilotního létání se začal postupem času měnit, zvětšovat a s příchodem velké vlny inovací získal své nynější jméno – Inovujeme Plzeň. A od roku 2023 se koná v novém technologickém parku TechTower.

 

Komu je akce určena?

Žákům a studentům, které zajímají technologie, a to jak z pohledu denního uživatele, tak z pohledu vzdělávání a budoucí práce. Často se stává, že se zde setkají se svým budoucím zaměstnavatelem či mentorem na praxích.

Firmám z celé České republiky, jejichž inovativní řešení má své místo na B2B či B2C trhu. Na festivalu mohou oslovit širokou i odbornou veřejnost jakožto potenciální zákazníky a studenty, kteří se mohou stát nedílnou součástí firmy.

Široké veřejnosti, která se blíže seznámí s robotizací, automatizací, elektromobilitou a dalšími tech- novinkami. Své vyžití si zde najdou rodiny s dětmi, pro které je připraven speciální program.

Odborné veřejnosti, pro kterou vypisujeme odborné přednášky po celou dobu festivalu. Zveme sem odborníky z různých druhů odvětví, aby si každý přišel na to své.

Ať už patříte mezi studenty, odborníky nebo „pouze“ milovníky technologií, nenechte si festival užít.

Staňte se součástí pokroku.
Staňte se součástí festivalu Inovujeme Plzeň.